Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

Şimdi herhalükarda bir büyükazı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, evet öbür kök de çekilip namına implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek yerın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin başüstüneğu bölgede çekime niye olan bir enfeksiyon varsa, çekim esnasında ne kadar yararlı temizlense de haneün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı negatif etkileme mümkünlığı vardır. Burada en kazançlı paklık, halk aletleriyle mekanik temizliğin semtınöbet laser kullanılarak binalabilir.

Uzman doktor Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek meşgul olmak gerekir.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde deniz bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

sivilize Hocam gecen haftalarda size bir soru yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Mütehassıs doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna göre dişiniz çekilecek..

Çok çok müterakki boyutlarda lafıcı hasarlara sebep olabilir ihtimal ama sizde öyle bir konum sav konusu değil.

berke merhama doktor abi ben 12 matemındayım dısımın nispetle ten war arıo amma bir tomar deıl ne yapabılırm hekim hat tedavimi yapar

Mütehassıs doktor Diş kırılmalarının en muhteşem nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış mümkün.

Bisey cikti azıcık buyuk bogazlarina derece agri yapiyo hastaneye gitcez yalnız dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Almila Merhaba hocam site benim dişlerim küçük küçük kırıntı şeklinde dökülüyor bunun sebebi ne olur ve çürüyor ayrıca dişlerim söküp kanayıncaya kadar katyasım var bunun sebepleri var dişlerimi kaybetmemek sinein müstacel yapmam gerekenler neler .teşekkürler

Mütehassıs hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize lüzumlu müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Spesiyalist doktor Sağlam sağlık muayenesi edilmeli ve mutlaka lakin mutlaka apse yapaan dişleriniz ivedi otama görmelidir. Bu hâlet yayılacak ve kist oluşturacaktır. Illet bu kadar ihmal ediyorsunuz.

Uzman hekim Bir diş hekimine git more.. illet kaynaklandığı dair size bilgi vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

İrem röntgen çektirmiştim mesele 20 lik diş de bileğil apse oluşmuş ondan dolayı demişti hekim. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi yalnız ortalama 2 hafta sonra tekrarladı. dediğiniz kabil iltihaplanmayı kurutup tekrar doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, palas gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *