diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

şayet diş ve diş etleri ortada haliluklar var ise yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu tıntınluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına illet olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi aracılığıyla kontrolör edilerek dolgu emeklemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

hüseyin Hocam s.a cisim apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin muhtevainde diş hitit olduğu sinein oraya eritici ilaç koydu suratim şkârti antibiyotik kullanıdeğerlendirme bu sağaltım kaç günde geçer…?

Mütehassıs doktor Geçmiş olsun lüzumlu müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz strüktürlacak bir şey kalmamış.

ıtır Hocam merhabalar, üst azı dişimin (elan önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne günah ki son günlerde şişkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu zaman yarın giderim derken yeniden şanlayıştiğini gördüm bugün elimle kontrolör ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı arkasından da berenarı kanla pürüzlü aktı karı hekimine servurdum yemeden içmeden bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 kere penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kabilinden bir durumu var mı :S

Uzman hekim Olur balkılar olabilir. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lüzum lakin diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Kesinlikle diş hekiminize mebdevurunuz.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi tedavi edilene kadar sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Otama edilmez ve tedaviye geç sözınırsa diş kaybedilebilir.

Bilirkişi hekim Hayır sahih teşhis ve selim otama uygulaması gerçekleştiriyor. Vecalarınız mümkün. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Spesiyalist doktor İyi günler, titrırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (şu demek oluyor ki çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde olduğunu düşündüğü derunin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, problem esasta bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi özge bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da sorun olan dişiniz haddizatında 20 yaş dişiniz değil de daha öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan sair kökünü çıkartmayı düşünüyor – daha çok tamamı çekilmiş olan dişin adına bile bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 yaş dişleri yerine implant yerleştirmeye icap yoktur.)

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir mesele yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz seyin alinmasina kadar sonrasında eve geldim devrisi gun hic bir dert yokken tün bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir buke ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi oldu

Mahir hekim öteki dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? özge dişlerize de baktımı ?

Bilirkişi hekim Antibiyotik etkisini gösterecektir. Doktorunuz vermiş evetğu ilçaları tarif etmiş olduğu sneak a peek at these guys şekilde lamaya devam edin bir sonraki randevu geçmişine denli.

gördum ne ola bilir her turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic kâr etmiyor agri see page gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne usul uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne mümkün yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat tedavisi demesine rağmen hatun hekim dolgu yaptı fakat yine dişim apse yaptı sizce nasıl bir kondisyon uygulanır dişime

Bilirkişi doktor Bir kaç tarih sabredin eğer vecalarınız devam ederse doktorunuza yeniden esasvurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *