Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması nasıl önlenir

Benim daha sağ kayırıcı dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

Mütehassıs doktor Ne hengâm çekildi ? elan yeni çekildi ise bir süre zorlanmalar olucaktır. Daha sonrasında geçer.

kaan Hekim bey benim sol azı dişim önce balkıdı sonra balon kadar şemekti doktora gittim sineini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı abesşeşcaz dedi bu tedavi uygunmudur ?

Mütehassıs hekim Dişiniz muhtevain behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en ense kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz zehir iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi otama edilene denli sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Iyileştirme edilmez ve tedaviye geç lafınırsa diş pop over to this site kaybedilebilir.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim sinein doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye saksıladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye serlamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada gelişerek çenemden dudağıma kadar doldu. henüz sonrasında enjektör tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

İrem pekâlâ hocam apse niye oluşur ? hekim dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

dündar Hocam selam.Benim 2 güneş önce sol üst üst dişimde 20 likle onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Nisan Hekim as merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde see post doktor kök bölgenin çekilmesi çızevcelması gerektiğini söyledi.

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne devran gidip dişimi cekebiliim

Mahir doktor Gerçekli yoklama edilmeli ve behemehâl yalnız kesinlikle apse yapaan dişleriniz ivedi tedavi görmelidir. Bu mevki yayılacak ve kist oluşturacaktır. Ne bu derece savsaklama ediyorsunuz.

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini izlem eden ilk 6 kamer içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların tekrar oluşup oluşmadıklarını arama edecektir.

Mahir hekim Hayırlı doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *