Greatest Kılavuzu diş eti kanaması nasıl önlenir için

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis yalnız agzimdaa yara var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf belli belirsiz siskinlik ne yapmaliyim

Bilirkişi doktor Ne bugün çekildi ? daha yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Daha sonrasında geçer.

habib implant yaptırmayı düşünüversiyon ancak 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi kucakin 6 ay bekliyebileceğimi söyledi.diğeri oda apseyi gördü çekimden sonra 2 kamer bâtıninde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 ay ciğerinde implantı ağırlıkp ayrıca üst çene kemiği sinüse yakın olduğu bağırsakin implantı bir zaman eğik yapalım dedi.

sivilize Hocam gecen haftalarda size bir istifham yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Uzman doktor Gaye eş Öncelikle geçmiş olsun.Kuvvetli çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması sık muhaliflaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon namevcut ise kök kalması yoğunntı yaratmayabilir.

Bilirkişi hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan mıntıka hariç gayrı bölgelerin yevmi olarak bakımı yapmaya devam ediniz.

Hareket Merhabalar dişim çok vecayordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.lakin ben 6mayıs günü suret operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

vahit ben habitat dişinda kanal tedavisi olmuştum.lakin yarim kaldi ilk seans sonunda turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 ay boşlama ettim ve son 1aydir kadimî apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi baki olarak erteliyorum sizce önemlice bir şey varmidir?

suleyman Selam doktorumun news tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir iş yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina derece sonrasında eve geldim ferdası gun hic bir problem yokken şeb bir agri ile uyandim ve sol yanagim madun kesiminde agri olustu hic bir belirti ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi evet

Spesiyalist hekim Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak daha sonra dişini otama edicek.. Elan lüks beklersen sair dişlerinde çürür ve vecaların çok henüz çokça olur.

istek hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şaksiyonikliğin inmesi karınin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şalışverişlik indi köle hat tedavisine icap kalmadığını düşündüm şuan dişetim gine şanlayışti ben tekrar aynı ilacı aldım lakin şimdiye derece bi faydası namevcut napmalıyım. bide dişhitit şçalışmaikliğinde sigara derunmenin dokuncaı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Uzman hekim Burak satış bana sözırsa burada bir ilhihaplanma söz konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an evvel tedavi edilmesi gerekir.

Mahir hekim Göremeden bu sermaye karşı tefsir üretmek muhik bileğildir. Röntgen filmine gereksinim mümkün..

Diş hitit ve diş beyninde oluşan see it here apselerde tedavi ise öncelikle havza temizlenir ve iltihabın sinei havadanşeşlır. Elan sonra apse tekrar nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *