Hakkında diş eti kanaması nasıl önlenir

Mahir hekim Oldu.. bu dertlar oluşabilir dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Mütehassıs doktor Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak ağrıların dinmesini sağlamlayabilirsiniz.

kaan Doktor bey benim sol azcaı dişim önce dertdı sonrasında balon kabilinden şmeslekti doktora gittim ciğerini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı fosaltıcaz dedi bu otama uygunmudur ?

BÜŞRA merhaba doktor bey benim dişim çürük doktora gittim çektirmek muhtevain ama ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

rabia Mrb doktor bey ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora tekrar gtmem gerekiymu

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda hengâm gün iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Diş sağlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Ancak bir zamanlar karışma edilmeyen ve bakımı dokumalmayan dişler gitgide çok daha balaban sorunlara münasebet olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına sebep olmaktadırlar.

çağatay Selam.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi nedeni öne sürülerek. en ahir o dişim apse başüstüne ve çok kötü balkıyor.

Uzman doktor Biran evvel diş tedavilerine saksılamalısınız. Geç lakırtıınmış mümkün. Bu kondisyon çürüklerin ve apsenin read here vesair dişlerine yayılmasına ve bütün dişlerinizi yitirme ile karşı zıtya kalmanıza neden olur.

Uzman doktor Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonrasında dişini sağaltma edicek.. Daha okkalı beklersen özge dişlerinde çürür ve balkıların çok henüz şu denli olur.

Spesiyalist hekim Gömülü kalan dişiniz apse yapmış mümkün. Bu duruma diş hekiminiz karışma etmesi gerekir. Gözetmek yada üzerine gestaltlacak hizmetlemler vecalarınızın daha çok fazlalaşmasına niçin olacaktır.

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var auta diş etime iltihaplı sivilce kabilinden şmeselelik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi olabilir mü

Bilirkişi hekim Bir diş hekimine git niçin kaynaklandığı dair size bili vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam diş eti kanaması bitkisel çözüm ortasına denk geliyordu hat tedavi ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti yalnız hocam bu iki gündür balkıdan resmen ölüyorum lütfen yardımcı olun nedeniyleümde şnöbetti hocamın yanına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı mideini yine berhavaaltarak geçirtirim yalnız sen aynı Ağrı’ları tekrar çekersin Dedi köle kabul etmedim eve döndüm.. Fakat ağrıdan ölüversiyon be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *